32 219 00 70 (Codziennie w godzinach 10:00 - 18:00)
32 219 00 70 (Codziennie w godzinach 10:00 - 18:00)

O nas

Jesteśmy z Wami już ponad 25 lat!

O nas

Jesteśmy profesjonalnym biurem podróży działającym na rynku ponad 25 lat, oferując usługi na najwyższym poziomie. Nasze Biuro oferuje wycieczki do wszystkich miejsc na świecie. Kilka tysięcy Klientów co roku powierza nam swoje najcenniejsze „DWA TYGODNIE” w roku. W naszej ofercie znajdą Państwo wyjazdy indywidualne oraz wyjazdy dla grup zorganizowanych i dla firm. Od kliku lat dużym zainteresowaniem cieszy się w naszym kraju tzw. turystyka biznesowa. Są to wyjazdy integracyjne, podróże motywacyjne organizowane przez firmy dla swoich partnerów handlowych i pracowników.

firma

firma

Każdorazowo tworzymy propozycję dopasowaną do specyfiki działania firmy i wyznaczonych celów biznesowych. Poczynając od realizacji standardowych imprez, a kończąc na niekonwencjonalnych, widowiskowych działaniach, zawsze zapewniając kompleksową obsługę projektu: scenariusz i reżyserię wydarzenia, scenografię, oprawę artystyczną, zabezpieczenie techniczno-logistyczne. Pragniemy, aby Eventy organizowane przez nasze Biuro, były niepowtarzalne i zapadające w pamięć jego uczestników.

firma

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem najpoważniejszych firm turystycznych. Posiadamy wszelkie licencje i zabezpieczenia prawne gwarantujące naszym Klientom pełne bezpieczeństwo realizacji naszych projektów turystycznych. Zapraszamy do współpracy

Aleksandra Czardybon

Rafał Rzepiński

firma

firma

firma

Misja i filozofia
Pragniemy naszym Klientom dawać radość i zrobimy wszystko aby widzieli w nas swojego przyjaciela. Chcemy zostać liderem w zakresie organizacji czasu wolnego dla Klientów indywidualnych oraz kreacji wyjazdów integracyjnych dla grup i Klientów korporacyjnych.
Pragniemy, aby nasz Klient był przekonany, że dokonany przez niego wybór był słuszny.

firma

firma

firma

Polityka prywatności
Nota prawna
Dane do faktury
Certyfikaty
Zaświadczenia
Biuro Podróży TRAVELLER gwarantuje, że wszystkie dane osobowe udostępnione przez Użytkownika na potrzeby rezerwacji są chronione zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Wszyscy logujący i rejestrujący się na stronie www.traveller.net.pl pozostaną anonimowi a udostępnienie informacji personalnych ma charakter dobrowolny. Każdy z użytkowników ma prawo wglądu do podanych przez siebie danych i może je usuwać lub modyfikować. Wypełnienie formularza zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Biuro Turystyczne TRAVELLER stosuje pliki tekstowe cookies , aby zapewnić poprawne działanie systemu. Służą one do zbierania danych o ilości odwiedzających poszczególne strony oraz informacji o nowych użytkownikach. W celach powiązanych z administracją serwera wykorzystywane są informacje znajdujące się w logach systemowych komputera użytkownika.
Żadna informacja zamieszczona w niniejszym serwisie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Kopiowanie, reprodukowanie tekstów i elementów ze stron serwisu w jakikolwiek sposób, w całości, lub w części bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa autorskie należą do Biura Podróży TRAVELLER. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zamieszczone na poniższych stronach były kompletne i zgodne z prawdą. Nie możemy jednak w stanie zagwarantować aktualności, dokładności i kompletności danych przekazanych przez touroperatorów. Biuro Podróży TRAVELLER nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.
Rafał Rzepiński
Traveller Turystyka Nieruchomości AR
Al.Bielska 96d
43-100 Tychy
NIP 6461151042
Numer konta: 36 1050 1399 1000 0022 7775 7122